BUZDAĞI HABER
Güncel ve son dakika haberlerin adresi

Ayşe Tolga ve Marsel Eskinazi Arasında 175 Bin TL Nafaka

2013 yılında “anlaşmalı” bir şekilde boşanan oyuncu Ayşe Tolga ve iş insanı Marsel Eskinazi, bugün 13 yaşında olan kızlarının velayet meselesiyle yeniden gündemde. Mahkeme, çiftin kızlarının velayetini annelerine verirken, Eskinazi’nin aylık 3 bin lira nafaka ödemesi ve bakıcı maaşı ile özel sağlık sigortasını karşılaması kararına vardı.

Ancak Ayşe Tolga, nafakanın 175 bin liraya yükseltilmesi için dava açtı. Dilekçesinde, nafakanın hükmedildiği tarihten bu yana 10 yıl geçtiğini, çocuğunun büyüdüğünü ve ihtiyaçlarının arttığını vurguladı. Ayrıca eski eşinin son zamanlarda kendisine karşı düşmanca hisler ve davranışlar içine girdiğini belirtti.

Marsel Eskinazi ise iddiaları reddederek karşı dava açtı. Eskinazi’nin avukatı, Ayşe Tolga’nın kendisini dış dünyaya iyilik elçisi olarak tanıttığını ve çocuğuna karşı mükemmel bir ebeveynlik yaptığı algısı yarattığını söyledi. Avukat, Tolga’nın müvekkilini sadece bir bankamatik gibi gördüğünü ve çocuğun tüm ihtiyaçlarını karşıladığını belirtti. Bu nedenle davayı reddetmek istediklerini ifade etti.

Tepki Göster
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku