Gecenin Ucunda 2.Bölüm Full Tek Parça İzle

0 74

Gecenin Ucunda 2. bölümüyle 12 Ekim Çarşamba akşamı Ucunda 20:00’de Star TV’de ekrana geldi. Gecenin Ucunda 2. bölümünde Macide, Kazım’ın kovulmasının şokunu atlatamadan Ankara’dan bir haber daha alır. Bu arada dizi izleyicileri, Gecenin Ucunda ikinci bölümünün tekrarını arıyor. İşte Gecenin Ucunda 2. bölüm özeti…

Peride Celal’in Gecenin Ucunda adlı romanından uyarlanan dizi, 12 Ekim Çarşamba günü yayınlanmaya başladı. Barış Erçetin, Başar Başaran ve Emre Özdür’ün yazdığı bir savaş aşk hikayesi olan Gecenin Ucunda’yı kaleme aldı. Kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için tek parça bölüm ekranını yayınlandı.

Star TV’nin resmî web sitesini ziyaret ederek Gecenin Ucunda son bölümlerini izleyebilirsiniz. Macide, Kazım’dan kovulmanın şokunu atlatamadan Ankara’dan bir haber daha aldı. Annesi kumar baskınında tutuklandı.

Kazım’ın Macide hakkındaki kararı Işık ailesini bomba gibi etkiler. Herkes Ahmet’in ne yapacağını merak ederken, Ahmet gizli planını uygulamaya başlar. Bir yandan Macide’ye kendini affettirmeye çalışırken, diğer yandan Kazım’a düşmesi için bir tuzak hazırlamaktadır.
Macide, Nini’yi şifa veren elleriyle büyük bir beladan kurtardığında, bir hafta önce kovulduğu Işık Köşkü’nün kapısına bu sefer kahraman olarak girer.

Cevap bırakın