BUZDAĞI HABER
Güncel ve son dakika haberlerin adresi

İstanbul Valiliği, Denize Giriş Yapılabilecek Yerler Listesini Açıkladı

İstanbul Valiliği, boğulma vakalarının önlenmesi amacıyla kentteki yüzme alanları ve plajlarla ilgili alınan kararları duyurarak, İstanbul’da denize girilebilecek yerlerin listesini açıkladı. Valilik tarafından yayınlanan listede yer almayan bölgelerde denize girmenin yasak olduğu vurgulandı. İşte ilçe ilçe denize girilebilecek yerlerin listesi:

İstanbul Valiliği tarafından açıklanan listede belirtilen plajlar ve sahil şeritleri dışında, denize girmenin tehlikeli ve yasak olduğu vurgulanmıştır. Büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyeleri tarafından belirlenen alanlar dışında, denize girişi engelleyici pano, afiş ve uyarı levhalarının uygun yerlere yerleştirileceği belirtilmiştir.

İstanbul Valiliği, özellikle yaz aylarında meydana gelen boğulma vakalarının önüne geçmek ve halkın güvenliğini sağlamak amacıyla bu önlemleri almıştır. Vatandaşların belirlenen güvenli bölgelerde denize girmeleri ve denizdeki kurallara uymaları büyük önem taşımaktadır.

Tepki Göster
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku