DSİ 1.727 sürekli işçi alımı ne zaman?

0 67

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Devlet Su İşleri (DSİ) bünyesinde merkez ve taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 1.727 işçi alımı yapılacağı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi tarafından duyuruldu. Peki DSİ 1.727 sürekli işçi alımı başvuru şartları neler, kadro ve branş dağılımı belli oldu mu, başvurular ne zaman alınacak?

DSİ 1.727 sürekli işçi alımı yapacak. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde Merkez ve Taşra teşkilatlarında çalıştırılmak üzere 1.727 sürekli işçi alımı yapılacağı Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi tarafından duyuruldu. Peki DSİ 1.727 sürekli işçi alımı başvuruları ne zaman alınacak, şartlar neler, kadro ve branş dağılımı açıklandı mı?

DSİ 1.727 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NE ZAMAN? 

DSİ 1.727 sürekli işçi alımı başvuru tarihleri henüz açıklanmadı. İlerleyen günlerde başvuru tarihlerinin resmi site üzerinden duyurulması bekleniyor. DSİ 1.727 sürekli işçi alımı kadro ve branş dağılımı henüz açıklanmadı.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku