BUZDAĞI HABER
Güncel ve son dakika haberlerin adresi

Emeklilere Özel 10 Günlük Nakit Kredi Kampanyası: İşte Detaylar!

Türkiye’nin önde gelen kamu bankaları, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, emekli vatandaşlarına özel cazip bir teklif sunuyor. Emekli maaşlarını bu bankalardan alanlar, 10 günlük bir kampanya kapsamında nakit kredi fırsatından yararlanma imkanına sahiptir.

Kampanya, emeklilere nakit kredi sunma amacı taşıyor ve oldukça geniş kredi seçenekleri sunuyor. Bu kredilerin maksimum limiti 50.000 TL’ye kadar çıkabiliyor ve geri ödeme süresi 36 aya kadar uzatılabiliyor.

Emekliler için sunulan bu fırsattan yararlanmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken, emekli maaşınızı kampanyaya dahil olan Ziraat Bankası, Vakıfbank veya Halkbank’tan alıyor olmanız. Daha sonra başvurunuzu bu bankaların şubeleri, internet bankacılığı veya mobil bankacılık kanalları üzerinden yapabilirsiniz.

Kampanya, 20 Ekim tarihinde başladı ve 29 Ekim tarihinde sona erecek. Bu nedenle emekli vatandaşlar, bu fırsattan yararlanmak için başvurularını bu tarihler arasında yapmalılar.

Tepki Göster
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku