BUZDAĞI HABER
Güncel ve son dakika haberlerin adresi

İş arayanlara müjde: Sanayi Bakanlığı Personel alacak

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, mühendislik, hukuk, destek personeli, büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonlarında istihdam edilmek üzere 142 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek.

Bakanlık, Resmi Gazete’de yayımlanan duyurusuna göre, söz konusu pozisyonlar için taşra ve merkez teşkilatı birimlerinde görev alacak yeni personel arayışına başladı.

Bu doğrultuda, adayların mühendislik, hukuk, destek personeli, büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi gibi belirlenmiş alanlardan mezun olmaları ve 2022’de gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı’nda (KPSS) gerekli puanları almış olmaları gerekiyor.

Başvurular, adayların bugünden itibaren 29 Mart tarihine kadar Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Kariyer Kapısı üzerinden online olarak gerçekleştirebilecekleri belirtildi. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Tepki Göster
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku