BUZDAĞI HABER
Güncel ve son dakika haberlerin adresi

Acun Ilıcalı evleniyor, İşte düğün tarihi

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın Ayça Çağla Altunkaya ile evleneceği haberleri hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. İddialara göre, çiftin eylül ayında düğün yapacağı belirtiliyor.

Acun Ilıcalı, 2018 yılında Şeyma Subaşı ile ayrıldıktan sonra Ayça Çağla Altunkaya ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Ancak ilişkilerini genellikle kameralardan uzak tutan çift, son zamanlarda medyanın dikkatini çekmişti. Özellikle Acun Ilıcalı’nın Altunkaya’nın doğum gününü kutlamasıyla beraber evlilik teklifi ettiği iddiaları gündeme gelmişti.

Şimdi ise çiftin evlilik tarihine ilişkin bilgiler magazin dünyasında yer almaya başladı. İddialara göre, Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya’nın eylül ayında düğün yapacakları konuşuluyor. Ancak bu konuda net bir açıklama henüz çiftten gelmedi.

Hayranlar ve medya, Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya’nın evlilik planları hakkında heyecanla beklemeye devam ediyor. Daha fazla detayın açıklanmasıyla birlikte çiftin düğün hazırlıklarına dair daha fazla bilgiye ulaşabileceğiz.

Ayça Çağla Altunkaya Kimdir?

21 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya, son günlerde magazin basınında sıkça konuşulan bir isimdir. İlk kez Acun Ilıcalı’nın sürat teknesinde görülen Altunkaya, daha sonra Mikonos sokaklarında birlikte yürürken objektiflere yakalanmıştır. Genç yaşına rağmen Şeyma Subaşı’na benzerliğiyle dikkat çeken Altunkaya, aslen Yalovalıdır.

Tepki Göster
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku