BUZDAĞI HABER
Güncel ve son dakika haberlerin adresi

Staj ve Çıraklık Mağdurlarından CHP’de önemli görüşme

Bilecik Staj ve Çıraklık Mağdurları Eğitim Dayanışma ve Kültür Derneği, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel’i CHP İl Binası’nda ağırladı. Dernek üyeleri ve başkanı Ömer Ayıran, staj ve çıraklık mağdurlarının sorunlarını Genel Başkan Özel’e iletti.

Görüşmenin ardından açıklama yapan Dernek Başkanı Ömer Ayıran, “Bilecik Staj ve Çıraklık Mağdurları Derneği Yönetim Kurulu ve Üyeleri ile Bilecik aday tanıtım toplantısı ve seçim koordinasyon merkezi açılışı için şehrimize gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız sayın Özgür Özel ile CHP il binasında Milletvekilimiz Yaşar Tüzün ve Bilecik Belediye Başkan Adayımız sayın Melek Mızrak Subaşı’nın da katılımları ile Staj ve Çıraklık Sigortası Mağduriyeti ile ilgili görüştük.” dedi.

Ayıran, Genel Başkan Özgür Özel’in staj ve çıraklık mağduriyetini sürekli gündeminde tuttuğunu ve CHP olarak sorunun çözümü için TBMM çatısı altında yapılan veya yapılacak tüm çalışmalara destek verdiklerini belirtti. Dernek olarak mağduriyet dosyalarını Genel Başkan Özel’e sunduklarını ve yapılan çalışmalar için teşekkür ettiklerini ifade etti.

Tepki Göster
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku