İmamoğlu Dikkat Çeken Açıklama: Artık Bunu Yapmayacağız

0 542

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı seçim sonuçlarının ardından sosyal medya hesabından bir video paylaştı. İmamoğlu, bu paylaşımında “Aynı şeyleri yaparak farklı sonuç beklemeyeceğiz artık” ifadesini kullandı. Aynı zamanda, İstanbulluları “İstanbul’un Fethi’nin 570. Yıl Dönümü” etkinliğine katılmaya davet etti.

İmamoğlu, paylaşımında umutsuzluğa kapılmama çağrısında bulundu ve Türkiye’nin acilen normalleşmeye ve gerçek sorunlara çözüm bulmaya ihtiyacı olduğunu vurguladı. Milyonlarca insanın büyük hayal kırıklığı yaşadığının farkında olduğunu belirten İmamoğlu, gençlere umutsuzluğa kapılmamalarını, kadınlara endişe etmemelerini ve erkeklere başları dik yürümeye devam etmelerini söyledi.

İmamoğlu, yapılan doğru işler ve birlikte alınan sonuçlarla her şeyin yeniden başladığını ifade etti. Değişimin tek sabit şey olduğunu vurgulayan İmamoğlu, artık farklı sonuçlar elde etmek için aynı şeyleri tekrarlamayacaklarını söyledi. Atatürk’ün genç yaşta, Fatih Sultan Mehmet’in ise 21 yaşında olduğunu hatırlatan İmamoğlu, tıpkı onlar gibi hareket edeceklerini belirtti.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku